SAYFA BAŞI MALİYET ANLAŞMASI

ERG Sayfa Başı Sözleşmesi ERG sayfa çevirme sözleşmesi, hem fotokopi hem de yazıcı ürünlerini kapsadığı için önemli avantajlara ve farklılıklara sahiptir.

Belgelerinizin Maliyeti Ne Kadardır?

Birçok şirket için bu sorunun cevabı kolay değil. Uluslararası araştırma şirketi Gartner’a göre şirketler yıllık gelirlerinin %3’ünü belge üretimine harcıyor. Gartner’ın verilerine bakıldığında birim sayfa maliyetini bilen ve maliyetleri düşürücü önlemler alarak Toplam Sahip Olma Maliyetlerini düşüren şirketlerin çok önemli kazanımlar elde edeceği görülüyor. Sayfa başı anlaşma yaparak şirketinizin baskı ve fotokopi maliyetlerini anında belirleyebilir, önümüzdeki yıllarda baskı maliyetlerinizin ne olacağını görebilir, kontrol altına alabilir ve azaltabilirsiniz.

ERG Sayfa Başı Sözleşmesi

ERG sayfa çevirme sözleşmesi, hem fotokopi hem de yazıcı ürünlerini kapsadığı için önemli avantajlara ve farklılıklara sahiptir. Sayfa başı anlaşma ile fotokopi ve yazıcı ekipmanlarının sayfa başı maliyetini ilk günden bilmek ve anlaşma sırasında düzeltmek mümkündür.

Sayfa başı anlaşma

  • Sarf malzemeleri (toner, tambur, geliştirici vb.)
  • Yedek parça
  • Yerinde Servis

Herhangi bir ek ücret ödemeden sabit birim sayfa fiyatı şeklinde sunulmaktadır.

Sözleşmeyi takip eden her ay sonunda, ay içinde yapılan baskı sayısı ile birim sayfa fiyatı çarpılarak bulunan tutar hizmet bedeli olarak faturalandırılır. 

Sayfa Başına Anlaşma İle

ERG uzmanlarının ücretsiz danışmanlığı sayesinde, ihtiyaçlarınıza uygun düşük toplam sahip olma maliyetli fotokopi ve yazıcılara sahip olacaksınız, Dokümantasyon maliyetleri kontrol altına alınır, Ödeme ve bütçeleme bazında finansal rahatlık sağlanır, Sürpriz maliyetlerle karşılaşılmaz, Satınalma ekiplerinin sarf malzeme satın alma, stoklama, takip ve kontrol için zaman ve emek harcamasına gerek kalmaz. BT ekibinin yükü azalır.

Sayfa başı anlaşması